Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Piła. Wynajem i sprzedaż hal namiotowych w Pile

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Pile

Piła to ważny odbiorca produktów firmy Namplan. Klienci z tych okolic decydują się głównie na hale namiotowe przeznaczone na magazyny wysokiego składu. Produkowane są one z blachy trapezowej i blachy warstwowej oraz powłoki PVC, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Hale magazynowe, produkowane przez naszą firmę mogą mieć olbrzymie rozmiary. Szerokość hali może sięgać do 25 metrów a długość hali projektujemy w skoku 5-metrowym. Dodatkowo oferujemy również podsufitki.

Naszymi klientami z Piły i okolic są również prywatne firmy oraz ośrodki publiczne. Dla tych podmiotów dostarczamy zazwyczaj hale eventowe, hale bankietowe i imprezowe. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju konstrukcji, w mieście odbywają się imprezy masowe przy zachowanej gwarancji bezpieczeństwa i komforcie gości imprez plenerowych.

Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści przygotują dla Ciebie darmową wycenę.

Piła i okolice - sprzedaż i wynajem hal namiotowych

Piła to miasto na prawach powiatu, w województwie wielkopolskim. Położone nad pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego, nad Gwdą. Miasto leży oddalone o około 100 kilometrów na północ od Poznania. Miasto jest malowniczo położone, a dużym atutem położenia miasta są olbrzymie obszary leśne, które zajmują ponad połowę obszaru Piły.Piła jest czwartym do co wielkości ośrodkiem miejskim w województwie wielkopolskim. Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, usługowym oraz ważnym węzłem komunikacyjnym.

W Pile, z powodu zniszczeń wojennych oraz późniejszych wyburzeń, nie zachowało się wiele obiektów zabytkowych. Stanisław Staszic, pochodzący z Piły ma w mieście muzeum nadane swoim imieniem. To dom, w którym się urodził z połowy XVIII wieku, zbudowany z muru pruskiego, zniszczony w 1945 roku ale odbudowany w 1948 zaś gruntownie odnowiony w 1986. Imieniem Stanisława Staszica nazwane zostały ulice w wielu miastach Polski. W Pile wielokrotnie nawiązuje się do postaci Staszica oraz jego wkładu w dorobek kraju na wielu płaszczyznach.

Translate »