Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Ostrów Wielkopolski

Hale namiotowe - sprzedaż i wynajem w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski jest siedzibą powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski. Miasto położone jest na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem. Podzielony jest na 11 jednostek pomocniczych – osiedli. Miasto zajmuje powierzchnię prawie 24 km2. Ponad 50% miasta pogrupowane jest w wielkie kompleksy zabudowy jednorodzinnej. Obecnie populacja miasta wynosi około 73 tysiące mieszkańców.

Ostrów Wielkopolski to jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. To ośrodek przemysłu elektromaszynowego a także produkcji wagonów kolejowych. Miasto jest również ośrodkiem przemysłu precyzyjnego, odzieżowego, drzewnego, środków transportu, materiałów budowlanych i spożywczego. Okolice Ostrowa Wielkopolskiego są jednym z głównych obszarów wydobycia gazu ziemnego w Polsce. W mieście działa podstrefa Kamiennogórska i Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Ostrów Wielkopolski i okolice - hale namiotowe

Dla klientów z miasta Ostrów Wielkopolski oraz z okolic dostarczamy w szczególności hale namiotowe magazynowe. Konstrukcja hal cechuje się elastycznością pod kątem wymiarów. Hala magazynowa tworzona dla Państwa może mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hali projektowana jest w 5-metrowych odcinkach. Długość hali jest praktycznie nieograniczona. Realizujemy projekty hal magazynowych o długości przewyższającej 30 metrów. Hale magazynowe wyposażone są w bramy wjazdowe, to Państwo decydują o ich typie. Takie rozwiązanie ułatwia wjazd na teren hali tirom oraz wózkom widłowym.

Na specjalne okazje polecamy hale namiotowe bankietowe oraz eventowe. Przeznaczone dla firm, organizacji pozarządowych i publicznych oraz osób prywatnych. Przy organizacji imprez plenerowych hale eventowe służą jako zadaszenie do przeprowadzenia koncertów, festynów czy nawet wesel i innych ważnych uroczystości. Chcesz uzyskać i wycenić projekt? Napisz do nas.

Translate »