Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Legnica. Namiotowe, do wynajęcia i na sprzedaż

Namiotowe i przemysłowe hale na wynajem w Legnicy

Legnica leży na pograniczu Pogórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej, w środkowej części województwa dolnośląskiego. Jest miejscowością jedną z najcieplejszych w Polsce. W Legnicy ma miejsce największa ilość dni słonecznych spośród wszystkich miejscowości w kraju. Miasto jest bardzo atrakcyjnym pod kątem rozwoju gospodarczego i turystycznego ze względu na swoje położenie. Historyczne trasy wędrówek i tras handlowych mających początek w Portugalii a koniec na Ukrainie miało wpływ na skrzyżowanie się europejskich szlaków komunikacyjnych. Oprócz tego bliskie sąsiedztwo z Niemcami i Czechami powoduje, że Legnica jest pożądana dla przedsiębiorców. 

W województwie dolnośląskim Legnica zajmuje trzecie miejsce pod względem wielkości i jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Bogatą historię miasta można dostrzec w wielu zabytkach architektury. Średniowieczny zamek Piastów, renesansowe kamienice, barokowe kościoły i secesyjne wille ukazują różnorodność epok w mieście. W mieście jest aktywna najstarsza huta miedzi w Polsce – Huta Miedzi Legnica. W mieście działa od 1997 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Mieszkańcy znaleźli tu swoje miejsca pracy ze względu na to, że inwestorzy chętnie podejmują się inwestycji na tym obszarze.

Hale na sprzedaż w Legnicy a potencjał miasta

Miasto dynamicznie rozwija się. Hale namiotowe w Legnicy to odpowiedź na potrzeby miasta. Z hal namiotowych Namplan można korzystać każdą porą roku, niezależnie od pogody. Modele wyróżniają skuteczne rozwiązania techniczne i logistyczne. Hale magazynowe przystosowujemy do prowadzonej przez Państwa działalności poprzez dobranie odpowiedniej formy konstrukcji hali czy wydzielenie odrębnych stref wewnątrz hali. Dzięki zastosowaniu bram wjazdowych tiry mają możliwość swobodnego rozładunku. Hale mogą pomieścić wiele materiału poprzez wysoki skład wewnątrz.

Imprezy plenerowe w mieście odbywają się przy współpracy z firmą Namplan. Na namioty imprezowe w Legnicy, które zostają ustawiane na wydarzeniach firma Namplan może nanieść firmowe logo. To podkreśli indywidualny charakter namiotu. Na koncerty, eventy firmowe, wesela – postaw na wynajem hali namiotowej Namplan. Napisz na biuro@namplan.pl, przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Sprawdź nasze hale namiotowe na Śląsku i namioty eventowe w małopolsce.

Translate »