Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Andrychów. Sprzedaż i wynajem hal w małopolskim

Andrychów - wynajem i sprzedaż hal namiotowych

Mieszkańcy Andrychowa i okolic, jak również przedsiębiorcy prowadzący firmy na tym obszarze mogą korzystać z szerokiej oferty hal namiotowych i hal magazynowych. Oferuje je bezpośrednio producent hal namiotowych Namplan. Oprócz sprzedaży skorzystać można z wynajmu hal na atrakcyjnych warunkach.

Marzy Ci się klimatyczne wesele w plenerze z parkietem tanecznym i sceną? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – hala bankietowa, którą dopasujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Głównym celem firmy jest zadowolenie klienta. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej lub chcesz zorganizować imprezę miejską czy firmową, zamów namiot przeznaczony pod tego typu wydarzenia. Czekają na Ciebie gotowe rozwiązania. Napisz do nas, pracownicy firmy Namplan przedstawią Ci darmową wycenę Twojej hali namiotowej.

Hale namiotowe magazynowe Andrychów

Andrychów – miasto położone w granicach województwa małopolskiego. w powiecie wadowickim, nad rzeką Wieprzówką. Miasto dawniej nazywane było Jędrzychowem. Tradycje przemysłowe sięgają XVIII wieku. Wtenczas główną gałęzią przemysłu było tkactwo. Dziś w Andrychowie rozwija się ten kierunek. Na terenie miasta swoje siedziby znalazły firmy działające w branży włókienniczej, bawełnianej i maszynowej. Od 2007 roku działa tu podstrefa specjalnej strefy ekonomicznej.

Andrychów rozwinął się również pod kątem turystyki i agroturystyki. W okresie międzywojennym poprzez szereg inwestycji dążono do stworzenia miejscowości letniskowej. Andrychów, z powodu swojego ukształtowania terenu jest ważnym ośrodkiem turystycznym Beskidu Małego. W mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych. Z powodu blisko 15-letniej działalności “Klubu pod Basztą”, który prowadzi Jerzy Górka, Andrychów zaczęto nazywać “ jazzową stolicą Podbeskidzia”.

Translate »