Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe magazynowe Bochnia. Wynajem i sprzedaż hal

Hale namiotowe Bochnia: sprzedaż i wynajem

Namplan produkujący przez wiele lat hale magazynowe i namiotowe ustabilizował pozycję na rynku województwa małopolskiego. Wielu odbiorców zaufało firmie i skorzystało z oferty kupna lub wynajmu hal do magazynowania i namiotów reklamowych. Szybkość inwestycji i niskie koszty postawienia hali to główne kryterium przemawiające na korzyść firmy Namplan. Przedsiębiorcy zamawiający halę zyskują możliwość stworzenia od podstaw i “uszycia” na miarę swoich potrzeb. Namplan do każdej wyceny podchodzi indywidualnie spełniając oczekiwania klientów.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz wynająć halę namiotową na eleganckie przyjęcie weselne, imprezę masową czy jako zadaszenie na sezonowy punkt gastronomiczny, specjaliści Namplan służą fachowym doradztwem i odpowiedzą na pytania w temacie organizacji takich imprez.

Hale magazynowe Namplan są odporne na warunki atmosferyczne. Zbudowane są na stabilnych konstrukcjach. Namplan zapewnia sprawny montaż oraz komplet usług dodatkowych. Firma Namplan to gwarancja wysokiej jakości, oszczędność finansów i czasu inwestora.

Bochnia - hale namiotowe i magazynowe

Bochnia to miasto w województwie małopolskim, na prawach powiatu, położone nad rzeką Rabą, w dolinie potoku Babica. Leży na granicy Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. W Bochni mieszka około 30 tysięcy osób. Jest jednym z najstarszych miast w małopolsce. Bochnia otrzymała prawa miejskie 27 lutego 1253 roku, po odkryciu soli kamiennej. Zabytkowa kopalnia soli Bochnia przyciąga grono turystów. W 2013 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa Unesco. Na terenie miasta działa ponad 100 firm z sektora usług oraz 30 dużych zakładów.

Translate »