Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Wadowice. Wynajem i sprzedaż hal

Wynajem i sprzedaż hal namiotowych w Wadowicach

Hale namiotowe bankietowe, gastronomiczne, zadaszenia na organizowane imprezy, scena to tylko część oferty producenta hal namiotowych i magazynowych Namplan, który prężnia działa w Wadowicach. Wysoki standard bezpieczeństwa jest zapewniony dzięki solidnym aluminiowym konstrukcjom. Wiele praktycznych możliwości uzyskujemy dzięki szerokiej gamie wariantów pokrycia. Każdy projekt jest dostosowywany do klienta indywidualnie. 

Hale namiotowe cieszą się dużym powodzeniem przy organizacji imprez masowych, które mogą pomieścić wielu uczestników. Jednak nie jest to ich jedyne przeznaczenie. Wykorzystywane są również jako hale magazynowe. Są one odporne na warunki atmosferyczne, posiadają szeroką gamę modyfikacji wykończenia a co najważniejsze, można je ekspresowo zamontować. 

Hale namiotowe świetnie sprawdzają się także jako zadaszenie obiektów sportowych. Korty tenisowe, kryte lodowiska czy ujeżdżalnie dla koni. Dzięki temu możemy cieszyć się ulubionymi dyscyplinami sportu nawet zimą czy kiedy pogoda po prostu pokrzyżuje nam plany. 

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego projektu, napisz na biuro@namplan.pl. Specjaliści Namplan dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu znajdą dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Wadowice - hale namiotowe i magazynowe

Miasto na prawach powiatu, położone w województwie małopolskim. Leży w zachodniej części na Pogórzu Śląskim, południowej w Beskidzie Małym, nad rzeką Skawą. Miasto zamieszkuje ponad 18 tysięcy osób. Pierwsze wzmianki na temat Wadowic pochodzą z roku 1325. Wadowice początkowo były niewielkim ośrodkiem. Wraz z końcem XVIII wieku i budową traktu środkowo galicyjskiego łączącego Lwów z Wiedniem zaczęło się szybciej rozwijać. Miało na to wpływ również przeniesienie przez władze austriackie siedziby cyrkułu wadowickiego.

Wadowice to miasto rodzinne Karola Wojtyły, który 16 października 1978 został wybrany na papieża. Karol jako papież Jan Paweł II odbył trzy pielgrzymki do miasta: w 1979, 1991 i 1999. Obecnie Wadowice stanowią ważny ośrodek pielgrzymkowy.

Translate »