Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Oświęcim. Nowe, używane, do wynajęcia

Hale namiotowe magazynowe w Oświęcimiu: sprzedaż i wynajem

Na rozwój firmy często ma wpływ w jaki sposób organizujemy miejsce do magazynowania. Producent hal magazynowych Namplan wychodzi naprzeciw potrzeb klienta, a oferta firmy zawiera wiele opcji, które można dostosować w zależności od oczekiwań przedsiębiorcy. Hala z blachy trapezowej, płyt warstwowych albo plandeki to jedne z możliwości stworzenia hali. Zabudowa hali wykonywana jest na stelażach z aluminium albo blachach ocynkowanych. Funkcjonalność hali magazynowej możemy uzyskać dzięki wielkości, rodzaju i ilości otworów drzwiowych oraz okiennych. Odpowiedni wygląd i charakter hali pomogą określić specjaliści Namplan. Na bazie wieloletniego doświadczenia są w stanie podpowiedzieć wiele ciekawych rozwiązań.

Namplan oprócz oferty zakupu i wynajmu hal magazynowych posiada hale namiotowe eventowe. Firma zajmuje się także dostarczaniem hal namiotowych przygotowanych pod lodowisko czy pod ujeżdżalnie dla koni. Poznaj pełen wachlarz możliwości z firmą Namplan. Napisz do nas.

Wynajem hal namiotowych Oświęcim

Oświęcim to miasto na prawach powiatu. Leży na ujściu Soły do Wisły w centrum Kotliny Oświęcimskiej. Oświęcim położony jest pomiędzy Pogórzem Karpackim, a Wyżyną Śląską. Oświęcim jest jednym z najstarszych piastowskich grodów kasztelańskich w Polsce. Miasto liczy sobie ponad osiemset lat. 

Oświęcim, ze względu na to jaką rolę pełnił w rękach nazistów podczas II wojny światowej na świecie znane jest pod niemiecką nazwą Auschwitz. To w obozie umiejscowiony na terenie miasta miała miejsce w trakcie wojny, przeprowadzana przez Niemców eksterminacja Żydów. Do dziś obóz w Oświęcimiu zostaje symbolem tragicznej historii masowej zagłady ludzi różnych wyznań i narodowości. Niemy pomnik czarnej karty w historii miasta – Muzeum Auschwitz-Birkenau jest jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów w Polsce, corocznie odwiedzane przez miliony turystów w całego świata. 

Przemysł w Oświęcimiu opiera się głównie na spółce Synthos S.A., która działa na terenie byłych Zakładów Chemicznych. Spółka ta jest pierwszym producentem syntetycznych kauczuków oraz największym europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Istotną inwestycją, która rozwinęła gospodarczo miasto było utworzenie w 2000 roku MIejskiej Strefy Aktywności Gospodarczej “Nowe Dwory”.

Translate »