Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Chrzanów. Wynajem i sprzedaż hal

Chrzanów hale namiotowe magazynowe - sprzedaż i wynajem

Większa ilość mieszkańców to zarazem więcej różnorodnych potrzeb. Długoletnie doświadczenie firmy Namplan – producenta hal namiotowych przekłada się na zadowolenie klientów i sprostanie ich potrzebom. Przedsiębiorcy mogą liczyć na godnego zaufania partnera przy rozwoju swoich inwestycji.

Solidne konstrukcje, szybki montaż, hale odporne na warunki atmosferyczne, różnorodna możliwość wykończenia powierzchni to cechuje firmę Namplan. Z ekonomicznego punktu widzenia Namplan zostawia konkurencję daleko w tyle. Na działania rozrywkowe czy sportowo-kulturalne szczególnie polecamy zastosowanie zadaszeń, namiotów z pokryciem plandekowym. Szeroka i elastyczna oferta sprawia, że zaufało nam już wiele firm w regionie. Napisz do nas, przygotujemy ofertę dostosowaną specjalnie dla Ciebie.

Hale magazynowe i namiotowe w Chrzanowie

Chrzanów jest miastem powiatowym, położone nad rzeką Chechło, lewym dopływem Wisły. Miasto liczy niespełna 40 tysięcy mieszkańców. Administracyjnie dzieli się na 10 jednostek pomocniczych. Chrzanów uzyskał prawa miejskie około 1350 roku.

Zanim wybuchła II wojna światowa, w mieście mieszkało ponad 50% społeczności żydowskiej, która miała znaczny wpływ na funkcjonowania miasta. Początkowo miasto miało charakter kupiecko-rzemieślniczy. W XIV wieku rozpoczęto wydobycie i urabianie ołowiu i cynku. Warpie czyli lejowate zagłębienia w ziemi rozsiane są wokół Chrzanowa i porośnięte roślinnością. To relikt ówczesnej, powierzchniowej eksploatacji kruszców.
W okresie międzywojennym w Chrzanowie produkowano lokomotywy i inne maszyny. huty zasilały Zakłady Materiałów Ogniotrwałych “Stella”. W późniejszym czasie w mieście rozwinął się przemysł spożywczy.

Translate »