Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Gorlice. Wynajem i sprzedaż hal

Hale namiotowe w Gorlicach

Gorlice – miasto w województwie małopolskim, siedziba powiatu gorlickiego. Położone jest na północnej granicy Beskidu Niskiego. Najwyższy szczyt Gorlic to Łysa Góra (441 m n.p.m.). Gorlice zamieszkuje niespełna 28 tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie otrzymało w roku 1354. 

Region gorlicki stał się kolebką przemysłu naftowego w XIX wieku. Ignacy Łukasiewicz – farmaceuta i konstruktor ropy naftowej, uważany za ojca przemysłu naftowego miał tu swoją pracownię w latach 1853-1858. Po II wojnie światowej w mieście powstały ważne ośrodki gospodarki: Zakłady Maszyn Wiertniczych i Górniczych “Glinik”, Zakłady Materiałów Izolacyjnych i Ceramiki Budowlanej, Gorlickie Zakłady Przemysłu Drzewnego. Do dnia dzisiejszego miasto jest ośrodkiem przemysłu naftowego, drzewnego i maszynowego. 

Gorlice na trasie Karpacko-Galicyjskiego Szlaku Naftowego są jednym z głównych punktów. Obszar przemysłowy w mieście podlega Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-park Mielec. Swoje siedziby ulokowały tu międzynarodowe firmy, których roczny obrót przekracza 25 mln złotych.

Sprzedaż i wynajem używanych hal namiotowych Gorlice

Namplan działa od lat w tej przedsiębiorczej przestrzeni. Na realne potrzeby tak dynamicznego rynku, swoją ofertą wynajmu i sprzedaży odpowiada producent hal namiotowych. Na korzyść firmy przemawiają cechy charakterystyczne oferowanych produktów Namplan – wysoka technologia produkcji, stabilne konstrukcje. 

Swoje wszechstronne doświadczenie firma Namplan wykorzystuje w realizacji różnych projektów: kryte lodowiska, ujeżdżalnie dla koni, rozbudowy zakładów, imprezy masowe. W razie pytań i wątpliwości firma Namplan służy pomocą. Napisz do nas i otrzymaj rzetelne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Planujesz inwestycje? Kup lub wynajmij terminowo hale magazynową czy namiot eventowy – Namplan to Twój solidny partner.

Translate »