Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Tarnów. Namiotowe, do wynajęcia i na sprzedaż

Wynajem hal namiotowych w Tarnowie

Firma Namplan umożliwia przedsiębiorcom z Tarnowa i okolic nieograniczony dostęp do oferty hal magazynowych. Dla szeroko pojętego przemysłu najatrakcyjniejsze pod względem ekonomicznym okazują się być rozwiązania Namplan – stacjonarne hale zbudowane z płyt warstwowych. Szybkie w montażu i trwałe w użytkowaniu. 

W celu organizacji imprez masowych: muzycznych, sportowych czy happeningowych najlepiej sprawdzą się namiotowe hale eventowe. W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem namiotów na przyjęcia i imprezy firmowe. 

Współpracując z firmą Namplan możecie Państwo otrzymać szybki montaż i demontaż. Całość uzupełnić można dodatkowymi opcjami: sceną, parkietem drewnianym, oświetleniem czy ogrzewaniem. Do dyspozycji klientów w ofercie Namplan znajdują się krzesła czy stoły bankietowe. 

Jeśli chcesz poznać możliwości współpracy z firmą Namplan, napisz od nas.

Hale namiotowe Tarnów - sprzedaż i wynajem

Miasto na prawach powiatu, jedno z głównych miast województwa małopolskiego. Położone w centrum aglomeracji tarnowskiej, u ujścia Białej do Dunajca. Tarnów zamieszkuje około 100 tysięcy osób. Tarnów odgrywa ważną rolę pod kątem turystyki, kultury i gospodarki w południowej Polsce.

Otrzymanie praw miejskich datowane jest na 7 marca 1330 roku. Bogata historia miasta ma swoje odzwierciedlenie w zabytkowych kamienicach na starym mieście oraz na Górze św. Marcina. Zachowały się tam ruiny zamku. W Tarnowie przeważającą rolę w gospodarce pełni przemysł chemiczny. Największa w Polsce grupa kapitałowa tej branży – firma Grupa Azoty ma siedzibę właśnie w Tarnowie. Prężnie działają tu także przedsiębiorstwa branży elektromaszynowej, przemysłu spożywczego, paliwowo-energetycznego, odzieżowego, szklarskiego czy betonowego. Swoje miejsce odnalazły w Tarnowie również przedsiębiorstwa handlowe i logistyczne. W kategorii sportu miasto znane jest głównie z żużla.

Translate »