Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Radom. Wynajem i sprzedaż hal namiotowych magazynowych

Hale namiotowe w Radomiu i okolicach

Dla naszej firmy Radom jest ważnym ośrodkiem i miastem, do którego dostarczyliśmy już sporo hal namiotowych o przeróżnym przeznaczeniu. Bogata oferta kulturalna miasta powoduje, że hale namiotowe imprezowe są nieodłącznym elementem w mieście Radom. Hale namiotowe eventowe charakteryzują się bogatą ofertą akcesoriów oraz solidnym wykonaniem. Hale imprezowe możemy odpowiednio dopasować. Szerokość hali od 8 do 25 metrów, natomiast długość dopasowujemy w skoku co 5 metrów. Dla najbardziej wymagających klientów i na duże imprezy jesteśmy w stanie wyprodukować hale, które przekraczają 30 metrów. Dzięki konstrukcjom, które posiadają wzmocnione profile, jesteśmy w stanie podwiesić do konstrukcji elementy wyposażenia imprez. Może to być oświetlenie, scena czy nagłośnienie. Przekonaj się jak wyglądają hale namiotowe imprezowe wykonane przez firmę Namplan i odwiedź naszą galerię. Napisz do nas, wyślemy Ci darmowy projekt i wycenę.

Radom hale namiotowe - sprzedaż i wynajem

Radom – miasto na prawach powiatu leżące w centralnej Polsce w województwie mazowieckim. Położone jest nad rzeką Mleczną. Radom to siedziba wielu instytucji, które mają regionalne znaczenie m.in. wojewódzki urząd skarbowy, sąd okręgowy z prokuraturą okręgową czy wydział zamiejscowy wojewódzkiego sądu administracyjnego. Populacja w Radomiu ma tendencję spadkową i na ten moment wynosi 210 tysięcy mieszkańców (dane 2020 rok). 

Miasto jest gospodarzem międzynarodowych pokazów lotniczych Radom Air Show. Kulturową wizytówką miasta są wydarzenia – Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski oraz Radomski Festiwal Jazzowy. Miasto Radom jest znane z Zakładów Metalowych “Łucznik” i fabryki obuwia “Radoskór”. W Radomiu jest obecnych dziewięć parków spacerowo-wypoczynkowych a trzy z nich zostały wpisane do rejestru zabytków. Na terenie miasta działa wiele muzeów, kina i teatry.

Translate »