Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Konin. Wynajem i sprzedaż hal

Hale namiotowe Konin- produkcja, sprzedaż, wynajem

Konin zapisuje się jako ważne miasto na liście naszych klientów. W ostatnich latach dostarczaliśmy kilka istotnych hal namiotowych dla klientów, którzy związani są z Koninem i okolicami miasta. Firmy w większości zaopatrują się w hale namiotowe magazynowe. Niemniej popularne są hale przeznaczone na eventy i inne imprezy plenerowe. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość wynajmu hali namiotowej na prywatne imprezy takie jak wesela. Hale na tego typu wydarzenia są odpowiednio dostosowywane. Wyposażamy je w ozdobne zasłony na nogi, oświetlenie a środek uzupełniamy eleganckimi ławostołami. Hala bankietowa przez taki zabieg nabiera niepowtarzalnego charakteru i klasy.

Jeśli potrzebujesz dla siebie lub swojej firmy halę namiotową, napisz do nas. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią hale, przygotujemy bezpłatną wycenę oraz projekt. Sprawdź nas.

Konin - hale namiotowe Namplan

Konin to miasto położone w środkowej części Polski, między Łodzią a Poznaniem. Miasto leży w Dolinie Konińskiej, nad Wartą. W bezpośrednim sąsiedztwie Konina, znajduje się ważny węzeł komunikacyjny, który łączy północ z południem oraz wschód z zachodem kraju. Przez Konin w przeszłości przebiegały szlaki handlowe. Na znak tego wznosi się w centrum dawnego Konina, słup drogowy z XII wieku. Wyznaczał on niegdyś połowę drogi między Kaliszem a Kruszwicą. MIasta te leżały na dawnym Szlaku Bursztynowym.

Konin zdobył prawa miejskie przed rokiem 1293. Konin był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, które należało do starostwa konińskiego. Obecnie Konin jest ważnym centrum administracyjnym. Był stolicą województwa do roku 1999. Po reformie samorządowej stał się siedzibą powiatu grodzkiego. Miasto nadal jest ośrodkiem dynamicznie kształtującego się życia politycznego i społecznego dla Wielkopolski.

Translate »