Proszę czekać

Proszę czekać

Dąbrowa Górnicza

Wynajem powierzchni magazynowych. Hale namiotowe w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza miasto położone na Wyżynie Śląskiej, na wschodzie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, w Zagłębiu Dąbrowskim. Jest największym miastem w województwie pod kątem powierzchni. Połączenie się wielu mniejszych miejscowości oraz dynamiczny rozwój przemysłu ukształtowały Dąbrowę Górniczą, którą obecnie znamy. Dąbrowa Górnicza liczy ponad 120 tys. mieszkańców. Pierwsze zapisy o miejscowości Dąbrowa Górnicza pochodzą z 1726 roku ale to w 1916 nadano miejscowości prawa miejskie.

Przeobrażenie się miasta nastąpiło w momencie wybudowania Kombinatu Metalurgicznego Huta Katowice. Był to jeden z większych w Europie i największy w Polsce kompleks tego rodzaju. Dawna Huta Katowice to obecnie oddział ArcelorMittal Poland. Obok tego przedsiębiorstwa działają Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa (Saint-Gobain) a także firmy branży motoryzacyjnej. Inne duże firmy na tym terenie to spalarnia odpadów czy producent zabawek.

Dąbrowa Górnicza jest miastem dobrze skomunikowanym. Przez miasto przebiega fragment europejskiej trasy biegnącej z Norwegii aż na Kretę w Grecji. W mieście znajduje się 9 stacji kolejowych a sama sieć kolejowa jest jedną z najbardziej zagęszczonych w Polsce. 

Na terenie miasta leży wiele parków miejskich oraz obecne są tu tereny rekreacyjne, np. Pustynia Błędowska czy Pojezierze Dąbrowskie (zbiorniki Pogoria). Na terenie miasta jest zgłoszonych ponad 60 klubów i stowarzyszeń sportowych.

Sprzedaż i wynajem używanych hal namiotowych w Dąbrowie Górniczej

Prężnie działająca gospodarka w Dąbrowie Górniczej jest powodem, dla którego firma Namplan jest obecna w mieście. Producent hal magazynowych i namiotowych od wielu lat działa na tym rynku. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, firma Namplan jest w stanie stworzyć ofertę szytą na miarę potrzeb dla zainteresowanych przedsiębiorców. Hala namiotowa w Dąbrowie Górniczej może posiadać dowolny rozmiar i materiał z jakiego będzie wykonana. Większość hal wyposażonych jest bramy wjazdowe dla tirów i wózków widłowych. 

Oprócz hal przeznaczonych pod magazynowanie, Namplan oferuje używane hale namiotowe eventowe. Dąbrowa Górnicza, ze względu na atrakcyjne tereny rekreacyjne, jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Dodatkowo imprezy plenerowe organizowane na tych obszarach mogą odbywać się niezależnie od warunków pogodowych. Za sprawą hal namiotowych imprezowych firmy Namplan, zaplanowane wydarzenia mogą odbyć się tam, gdzie nie ma lokalu przystosowanego do pomieszczenia gości.

Chcesz sprawnie zorganizować imprezę w Twoim mieście? Napisz do firmy Namplan. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt a także zagwarantują transport i szybki czas montażu. Używane hale na wynajem w Dąbrowie Górniczej, hale namiotowe na imprezy  i wiele innych ogłoszeń znajdziesz na naszej stronie.

Translate »