Proszę czekać

Proszę czekać

Katowice

Używane hale namiotowe w Katowicach - wynajem i sprzedaż

Stolica śląska słynie z przemysłowego charakteru. Właśnie dlatego firma Namplan, oferując swoje hale namiotowe, Katowice oznaczyła jako centralny obszar działalności – zgodnie z oczekiwaniami i potencjałem miasta. Cyklicznie organizowane wydarzenia: wszelkiego rodzaju imprezy kulturalne, festiwale, happeningi a także imprezy firmowe odbywają się z zastosowaniem używanych hal namiotowych w Katowicach. Wielu klientów na swoje imprezy firmowe wynajmuje hale uzupełnione o wystrój galowy. Namplan pomaga dobrać odpowiedni rodzaj namiotu, wielkość oraz wykończenie ścian w zależności od potrzeb klienta.

Hale namiotowe w Katowicach - idealne na imprezę plenerową

Handel, usługi oraz produkcja to gałęzie przemysłu, w których trwałe i bezpieczne hale magazynowe w Katowicach okażą się najlepszą inwestycją. Namplan to sprawdzony partner, który oferuje namiotowe hale magazynowe. To tania i szybka inwestycja, częściej wybierana niż tradycyjnie murowane hale magazynowe.

W ofercie producenta hal namiotowych Namplan znajdziesz również namioty eventowe, które znajdą swoje zastosowanie w Katowicach. Firma, która ma swoją siedzibę w Jastrzębiu-Zdroju, produkuje i sprzedaje wysokiej klasy sprzęt. Miasto znajdujące się w centralnej części śląska, jest ważnym ośrodkiem, gdzie swoje siedziby firm mają nasi klienci. Miasto dla firmy jest ważnym rynkiem odbiorców, szczególnie te największe wśród aglomeracji śląskiej. Katowice hale magazynowe wykorzystują do rozwoju swojego biznesu. Zimą w mieście powstaje spora liczba obiektów rekreacyjnych. krytych lodowisk i ujeżdżalni dla koni. Właśnie wtedy ogromną popularnością cieszą się hale namiotowe na wynajem, czy hale termiczne

Katowice i okolice miasta

Katowice (1953–1956 Stalinogród; niem. Kattowitz, śl. Katowicy, cz. Katovice) są miastem położonym w południowej Polsce, na prawach powiatu. Katowice to także siedziba władz województwa śląskiego oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. To największe miasto konurbacji górnośląskiej pod kątem ludności. Katowice są jednym z głównych ośrodków GOP czyli Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Początki Katowic (około XVI wieku) mają charakter rolniczy i kuźniczy. Miejscowość rozwinęła się głównie za sprawą wybudowania w mieście linii kolejowej oraz na skutek rozwoju przemysłu w połowie XIX wieku. Bardzo szybkie tempo rozwoju nastąpiło po nadaniu praw miejskich Katowicom 11 września 1865 roku. Liczba mieszkańców liczy blisko 300 tysięcy. Zamieszkują oni miasto podzielone administracyjnie na 22 jednostki pomocnicze miasta, które są zgrupowane w pięciu zespołach dzielnic. 

W Katowicach krzyżują się główne szlaki krajowe i międzynarodowe, te drogowe, jak również kolejowe. Ważnym w skali kraju ośrodkiem gospodarczym, jest usytuowany w Pyrzowicach międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Lotnisko jest centrum handlowo-usługowym z przeważającym udziałem działalności produkcyjnej. Katowice jako miasto stanowią również ważną funkcję w dziedzinie usług medycznych, kulturalnej, akademickiej i sportowej. W rankingu klasyfikacji miast w światowej gospodarce na podstawie występowania zaawansowanych usług biznesowych, Katowice zostały sklasyfikowane w V kategorii miast o znaczeniu globalnym. Ranking ten został opublikowany przez Globalization and World Cities Research Network.

Translate »