Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Kraków. Sprzedaż i wynajem namiotów magazynowych

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych na terenie Krakowa

Namplan jest obecny także w Krakowie, mieście które wyznacza kierunek rozwoju ekonomiczno-społecznego. W odpowiedzi na prężnie rozwijający się rynek, producent hal namiotowych Namplan zagościł w stolicy małopolski. Podstawą współpracy z firmą Namplan to możliwość łatwego wynajmu czy zakupu hal magazynowych, a także eventowych. W podejściu do klienta specjaliści firmy Namplan uwzględniają indywidualne potrzeby odbiorcy.

Wybierając halę magazynową otrzymają Państwo najwyższy standard jakości i bezpieczeństwa. W trosce o zadowolenie klientów – oferujemy podsufitki najwyższej jakości, które zapobiegają skraplaniu się wody. Są one wykonane z paroprzepuszczalnego materiału. Na skutek powstawania różnic temperatury na zewnątrz i wewnątrz hali, zbiera i odprowadza wilgoć. Hale magazynowe mogą być użytkowane przez cały rok. Możemy zaproponować Państwu hale z optymalnymi warunkami do przechowywania żywności czy hale ocieplane. Wykorzystujemy specjalne materiały poszycia i konstrukcji, które zapewniają dobrą izolację termiczną. 

Jeśli potrzebujesz halę namiotową przystosowaną pod imprezę, skontaktuj się z nami. W odpowiedzi otrzymasz szereg możliwości wyboru co pozwoli na stworzenie idealnej hali na Twoje wydarzenie. Wystarczy wysłać zapytanie na biuro@namplan.pl.

Hale namiotowe w Krakowie i najbliższej okolicy

Kraków to główne miasto i siedziba władz województwa małopolskiego. Biorąc pod uwagę ilość mieszkańców, to Kraków jest drugim miastem w Polsce. Do roku 1795 roku Kraków był stolicą Polski, koronacyjnym miastem królów Polski i ich nekropolią. Główny ośrodek kulturowy kraju – liczne teatry, muzea, galerie czy filharmonie stanowią idealne miejsca dla miłośników sztuki i kultury. Wyjątkowa architektura przypomina o bogatej historii miasta. Corocznie Kraków odwiedzają miliony turystów. Na światowej liście dziedzictwa kultury Unesco znalazł się zabytkowy Kazimierz i stare miasto. Kraków, w 2000 roku uznano za Europejską Stolicę Kultury. W 2007 roku amerykańska agencja internetowa Orbitz określiła Kraków mianem “Najmodniejszego miasta świata”.

Kraków jest jednym z najważniejszych ośrodków akademickich i naukowych w Polsce. Studenci wybierają spośród renomowanych uczelni gdzie chcą kontynuować naukę. Są to m.in. Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Akademia Sztuk Pięknych. Stolica małopolski słynie także jako cenione centrum biznesowe. Na tym terenie działa wiele firm międzynarodowych, wydzielona jest specjalna strefa ekonomiczna.

Translate »