Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Siedlce. Sprzedaż i wynajem hal namiotowych

Siedlce i okolice - sprzedaż i wynajem hal namiotowych

Siedlce to bardzo ważny obszar biznesowy na mazowszu. Wiele firm z tego regionu zaufało firmie Namplan. Dużą popularnością cieszą się hale magazynowe z płyty warstwowej. Wyposażone są w podsufitkę przeciw skraplaniu się pary wodnej a także w wieloskrzydłowe drzwi lub drzwi przesuwne, które umożliwiają łatwy wjazd tirom i wózkom widłowym. Za poprawę termoizolacji hali namiotowej odpowiada dach pompowany, który także ma miejsce w ofercie Namplan. Dzięki zastosowaniu takiej technologii korzystanie z wnętrza hali w okresie zimowym jest znacznie bardziej komfortowe. 

Firma Namplan oferuje także hale magazynowe, hale imprezowe, hale bankietowe oraz hale pod lodowiska czy ujeżdżalnie dla koni. Sprawdź dotychczasowe realizacje firmy Namplan. Potrzebujesz dla swojego biznesu hali namiotowej? Napisz na biuro@namplan.pl i zapoznaj się z poradnikiem na stronie.

Sprzedaż i wynajem używanych hal namiotowych w Siedlcach

Siedlce to miasto na prawach powiatu położone we wschodniej Polsce, na Podlasiu Południowym w województwie mazowieckim. Leży pomiędzy rzekami Muchawką i Helenką. Historycznie, miasto to należało do ziemi łukowskiej. Siedlce zajmują 46. miejsce w Polsce i 4. w województwie pod względem liczby mieszkańców. Populacja to niemal 420 tysięcy mieszkańców. Siedlce są połączeniem Mazowsza i Podlasia, to mieszanka różnego rodzaju zabytków, kościołów, atrakcji, skarbów przyrody i sztuki. W Siedlcach dominuje sektor handlowy, a także nieruchomości i firm oraz przetwórstwa przemysłowego i budownictwa.

Miasto jet ponadlokalnym ośrodkiem kulturalnym. Odbywają się festiwale, wystawy, koncerty na skalę ogólnopolską. Na terenie miasta za kulturę odpowiadają Centrum Kultury i Sztuki oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Translate »