Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Trzebnica. Powierzchnie do wynajęcia, namioty magazynowe

Hale namiotowe w Trzebnicy. Nowe i używane

Trzebnica – miasto na prawach powiatu leżące 24 km od Wrocławia, w województwie dolnośląskim. Trzebnica obejmuje wschodnią część Wzgórz Trzebnickich, które nazywane są Kocimi Górami. Kocia Góra zaś słynie z tego, że na jej zachodnim stoku odkryto najstarsze ślady człowieka na polskich ziemiach.

Miejscowość Trzebnica pierwszy raz pojawiła się w zapiskach z 1138 roku. Trzebnica prawa miejskie uzyskała jednak w 125o roku. Miasto Trzebnica jest znane z sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej, które jest miejscem spoczynku Jadwigi Śląskiej i Henryka I Brodatego.

Do II Wojny Światowej miasto pełniło charakter uzdrowiskowy. Na ten moment turyści chętnie wybierają miasto Trzebnica, w którym mogą liczyć na spokojny wypoczynek. Okolice miasta okalają bogate sady, w których drzewami przeważającymi są jabłonie.

Hale do wynajęcia w Trzebnicy

Firma Namplan jest obecna również w tym mieście przez wzgląd na organizowane wydarzenia kulturalne. Hale imprezowe w Trzebnicy mogą zadaszyć koncerty jazzowe, bluesowe czy koncerty muzyki poważnej, dzięki czemu wydarzenia mają prawo odbyć się bez względu na warunki atmosferyczne. Charakter wydarzeń podkreślają ozdobne wykończenia hal namiotowych.

W Trzebnicy odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych jakimi głównie są wydarzenia folklorystyczne. Na tego typu imprezy firma Namplan posiada w swojej ofercie komplety piwne. Dzięki ustawieniu ławostołów, hale na wynajem w Trzebnicy i w okolicznych miejscowościach, mogą komfortowo spędzić wolny czas. W skład kompletu wchodzi również parkiet.

Szukasz hali do wynajęcia w Trzebnicy? A może potrezbujesz hali magazynowej na śląsku? Wyślij zapytanie na biuro@namplan.pl, przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Translate »