Proszę czekać

Proszę czekać

Rybnik

Używane i nowe hale na wynajem w Rybniku

Rybnik, to miasto na prawach powiatu, należy do Rybnickiego Okręgu Węglowego, jest jego największym ośrodkiem. To także największy ośrodek centralny aglomeracji rybnickiej. Rybnik podzielony jest na 27 dzielnic, a jego granice zamieszkuje około 140 tysięcy ludności. W mieście zarejestrowanych jest około 14000 podmiotów gospodarki narodowej, większość stanowią osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Na obszarze miasta znajdują się dwie kopalnie węgla kamiennego, fabryki Purmo i Tenneco Automotive. Działają tu również Elektrownia cieplna i Rybnicka Fabryka Maszyn Ryfama S.A. Rybnik może pochwalić się wydzieloną Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Rybnicką Strefą Aktywności Gospodarczej.

W Rybniku ważną dziedziną jest sport, miasto głównie z żużla, na terenie miasta znajduje się także lotnisko sportowe. Mieszkańcy spędzają wolny czas w strefach rekreacyjnych wokół Zalewu Rybnickiego oraz na obszarze Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, który umiejscowiony jest w północnej części Rybnika. Teatr Ziemi Rybnickiej jest ośrodkiem,, który dba o kulturę wyższą mieszkańców.

Hale na wynajem w Rybniku - wsparcie Twojej produkcji

Dynamiczny rozwój miasta jest ściśle związany z położeniem na styku dwóch głównych szlaków komunikacyjnych. Lokalizacja miasta jest jednym z głównych jego atutów dzięki bliskiemu sąsiedztwu z Republiką Czeską, a hale w Rybniku zgromadzą owoce Twojej produkcji. Firma Namplan od lat działa na terenie Rybnika a w swoim portfolio posiada szereg realizacji ze sprzedaży i wynajmu hal magazynowych oraz imprezowych na tym terenie.

Namplan oferuje wiele możliwości zastosowania swojego sprzętu. W ofercie firmy znajdują się korty tenisowe, ujeżdżalnie dla koni, kryte lodowiska, namioty na śluby plenerowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się używane hale namiotowe wykorzystywane na gwarki piwne. Każdy projekt jest dostosowywany do warunków i potrzeb zainteresowanego. Nasi specjaliści wykonują obsługę kompleksowo, od wynajmu po montaż a także uzupełniają hale pełnym wyposażeniem. Klienci cenią sobie współpracę w Firmą Namplan.

Translate »