Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Poznań. Wynajem i sprzedaż hal

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Poznaniu

Firma Namplan obecna jest w całym województwie wielkopolskim, jednak Poznań stanowi najważniejszy punkt w całym regionie. Największa liczba klientów korzysta z hal namiotowych magazynowych. Cenią sobie współpracę za indywidualne podejście do inwestycji. Obok hal magazynowych popularnością cieszą się hale namiotowe imprezowe. Dla klientów zostają wyposażone w ozdobne podsufitki, podesty sceniczne czy drewniany parkiet. Jesienią realizujemy w Poznaniu hale pod ujeżdżalnie dla koni a zimą dostarczamy hale pod lodowiska. Chcesz zapytać o szczegóły? Napisz do nas.

Poznań i okolice - hale namiotowe magazynowe i eventowe

Poznań to miasto na prawach powiatu, położone nad rzeką Wartą w środkowej Wielkopolsce. Jest stolicą całego regionu i województwa wielkopolskiego. Poznań jest ważnym miastem historycznym, gdzie powstawała pierwsza katolicka świątynia na ziemiach polskich. Poznań należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Stanowi ważne centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej.

W Poznaniu funkcjonują Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe w kraju i jedne z większych w Europie ośrodków targowych. W roku 1929 na terenie targów miała miejsce największa impreza targowa w dziejach Polski.

Miasto słynie z muzyki. Odbywają się tu Międzynarodowe Konkursy Skrzypcowe im. Henryka Wieniawskiego, śpiewają tu Poznańskie Słowiki. Poznań jest ważnym ośrodkiem akademickim w Polsce – każdego roku studiuje ponad 100 tysięcy osób. Poznań słynie także z regionalnych tradycji i zwyczajów, z gwarą w wykonaniu Starego Marycha i poznańską pyrą. Miasto to ważny punkt na Szlaku Piastowskim.

Translate »