Proszę czekać

Proszę czekać

Hale na wynajem Kalisz. Sprzedaż hal namiotowy w Kaliszu

Hale namiotowe magazynowe i imprezowe w Kaliszu

Firma Namplan prowadzi sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Kaliszu oraz na terenie całego województwa wielkopolskiego. Hale namiotowe dostarcza do sektora produkcyjnego oraz eventowego i rozrywkowego. W większości w Kaliszu dostarczane są hale namiotowe magazynowe oraz hale magazynowe wysokiego składu. Odznaczają się one podwyższoną ścianą boczną oraz większą kubaturą i powierzchnią. Zazwyczaj hale te wykonywane są z płyty warstwowej i blachy trapezowej. Materiały wewnątrz hali można składować cały rok dzięki temu, że hale Namplan są ocieplane.

Na imprezy plenerowe, firma Namplan dostarcza w Kaliszu hale namiotowe imprezowe i bankietowe. Wykorzystywane są przy okazji świąt, festiwali czy festynów. Dodatkiem do oferty firmy Namplan są ławostoły, które umożliwiają gościom wspólne wygodne spędzenie czasu podczas wydarzeń. Jeśli potrzebujesz darmowej wyceny lub projektu? Napisz na biuro@namplan.pl

Kalisz i okolice - hale namiotowe

Kalisz położony jest na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną u ujścia Swędrni. Miasto na prawach powiatu, leży w środkowo-zachodniej Polsce. Kalisz jest siedzibą powiatu kaliskiego oraz jednym z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Kalisz jest historyczną stolicą Wielkopolski i drugim co do wielkości ośrodkiem kulturalnym województwa wielkopolskiego. Jednostkami administracyjnymi pomocniczymi miasta są 23 osiedla i 3 sołectwa.

Imprezy kulturowe w Kaliszu

Kalisz prawa miejskie uzyskał przed 1268 rokiem. Miasto zajmuje 70 km2, liczy ponad 100 tysięcy mieszkańców. W Kaliszu co roku odbywa się kilka festiwali. Są to m.in. Kaliskie Spotkania Teatralne czy Festiwal Pianistów Jazzowych. W 2018 roku w rankingu dziennika “Rzeczpospolita” miasto zajęło 16. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 najlepszych samorządów miast na prawach powiatu.

Realizujemy także nasze usługi w stolicy w województwa Wielkopolskiego – sprawdź ofertę hal namiotowych w Poznaniu.

Translate »