Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Płock. Wynajem i sprzedaż hal w mazowieckim

Hale Płock. Wynajem i sprzedaż hal namiotowych

Na mapie naszego kraju Płock zajmuje ważne miejsce pod kątem gospodarki. Od wielu lat firma Namplan dostarcza hale namiotowe do Płocka i okolicznych gmin. Hale namiotowe wykorzystywane są głównie jako hale magazynowe ale także firmy, które zajmują się organizacją różnego rodzaju imprez i eventów znajdą dla siebie odpowiednie konstrukcje. Klienci firmy Namplan to także miłośnicy sportu. Kryte lodowiska czy ujeżdżalnie dla koni posiadają wzmocnione profile aluminiowe, które gwarantują bezpieczeństwo osób i zwierząt przebywającym wewnątrz. Hale namiotowe wykorzystywane jako ujeżdżalnia dla koni może mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Hala może być wyposażona w dodatkowe, osobne pomieszczenia, które zostaną przeznaczone na składowisko siana lub nawet boksy dla koni. Długość takiej hali rozpoczyna się od 10 metrów, a każda z ujeżdżalni może zostać wydłużona o dowolną długość co 5 metrów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz na biuro@namplan.pl. Specjaliści firmy Namplan pomogą wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Płock i okolice - hale namiotowe Namplan

Płock to miasto położone na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, nad Wisłą, w województwie mazowieckim, około 110 km na zachód od Warszawy. Płock jest miastem na prawach powiatu. W Płocku silnie działa gospodarka. Ma zróżnicowaną strukturę branżową i zorientowana jest na innowacyjność, sukces w biznesie i nowoczesne technologie. Obecnie Płock zamieszkuje ponad 320 tysięcy mieszkańców.

Miasto ma niepowtarzalny charakter. Jego urok i atmosferę tworzy połączenie wielowiekowej historii z nowoczesnością, sztuki z techniką oraz dzikiej natury z rozwiniętym przemysłem. Cisza starych murów łączy się z festiwalowymi brzmieniami – w Płocku od wielu lat odbywa się festiwal Audioriver – wydarzenie na skalę Europy. W tym czasie do Płocka zjeżdżają się goście z całego Świata.

Translate »