Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Legionowo. Wynajem i sprzedaż hal

Sprzedaż hal namiotowych i wynajem hal imprezowych - Legionowo i okolice

Legionowo ze względu na atrakcyjne położenie w granicach metropolii warszawskiej oraz w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych jest bardzo atrakcyjne dla inwestorów. Dzięki bogatej infrastrukturze sportowej miasta oraz bliskości Zalewu Zegrzyńskiego na terenie miasta organizowanych jest wiele różnego rodzaju imprez plenerowych.

Firma Namplan, od początku istnienia prowadzi swoją działalność w Legionowie. Prócz dostarczania hal magazynowych firmom pod indywidualne zamówienia, firma oferuje wynajem hal namiotowych wyposażonych w dodatki na eventy, imprezy czy bankiety. Trwałe konstrukcje, solidne materiały i wykonanie, szybka realizacja sprawiają, że hale magazynowe Namplan to idealne rozwiązanie dla każdego biznesu. 

Budownictwo tradycyjne w konkurencji z halami namiotowymi Namplan przegrywa pod wieloma względami – czas realizacji, koszty. Dlatego tak szybko powiększa się grono klientów zadowolonych z usług firmy Namplan, producenta hal namiotowych.

Legionowo - hale namiotowe magazynowe i eventowe

Legionowo to miasto na prawach powiatu. Położone jest w północnej części województwa mazowieckiego, w Kotlinie Warszawskiej, 22 kilometry od Warszawy. Miasto to niemalże ze wszystkich stron okalają lasy. Ze względu na swoje położenie miasto Legionowo od kilkudziesięciu lat pełni rolę sypialni stolicy. Położenie miasta jest jednym z głównych atutów Legionowa. 

Miasto zyskało prawa miejskie 3 maja 1952 roku. Obecnie w Legionowie mieszka 55 tysięcy osób. Miasto administracyjnie dzieli się na dziewięć osiedli mieszkaniowych wybudowanych z wielkiej płyty. 

W strukturze ekonomicznej Legionowa dominuje spożywczy, odzieżowy, metalowy oraz budowlany i drzewny. W Legionowie znajdziemy także firmy związane z przemysłem chemicznym, zakłady artykułów technicznych i turystycznych oraz firmy handlowe i usługowe.

Translate »