Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Grodzisk Wielkopolski. Sprzedaż, wynajem hal

Hale namiotowe nowe i używane dla przedsiębiorców w Grodzisku Wielkopolskim

Wielu naszych klientów pochodzi z Grodziska Wielkopolskiego. Dla przemysłu dostarczamy hale magazynowe wysokiego składu, które mogą swobodnie pełnić rolę magazynu towarów przez cały rok. Produkujemy również hale eventowe i bankietowe, które znakomicie sprawdzają się podczas imprez organizowanych w Grodzisku Wielkopolskim, tak jak i w innych polskich miastach. Na jesienną oraz zimową porę dajemy naszym klientom możliwość wykupienie nowej lub używanej ujeżdżalni dla koni oraz lodowisk, które stanowią o atrakcyjności danego miasta po sezonie letnim.

Hale Namiotowe w Grodzisku Wielkopolskim

Grodzisk Wielkopolski to miasto powiatowe nad rzeką Letnicą, umiejscowione na Pojezierzu Poznańskim. Miasto historycznie słynęło z warzenia piwa, którego charakterystycznym elementem był drożdżowy osad na dnie butelki. Piwo w tym mieście warzono aż do 1993 roku. Obecnie fabryki są już puste. W przeszłości obszar miasta należał do zaboru pruskiego, tuż po II rozbiorze w 1793 roku. Aktualnie Grodzisk Wielkopolski może pochwalić się świetną zabudową, w tym średniowiecznym układem przestrzennym wokół Starego Rynku oraz renesansowym nowym miastem.

W Grodzisku Wielkopolskim działa obecnie około 1400 firm, w większości w sektorze MŚP. Największe firmy to Adriana Factory Sp. z o.o. czy Okechamp S.A lub Dąbex. W mieście funkcjonuje klub sportowy Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, którego niegdyś zespół piłkarski grał w rodzimej Ekstraklasie, najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce.

Translate »