Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Ciechanów. Wynajem i sprzedaż hal

Wynajem hal namiotowych Ciechanów

Produkowane przez nas hale namiotowe są różnego przeznaczenia. Hale wykorzystywane są pod magazyny, ujeżdżalnie dla koni czy lodowiska. Dzięki różnorodnej szerokości od 8 do 25 metrów – hale namiotowe Namplan przeznaczone są dla każdego przedsiębiorstwa. Długość hali może być nieograniczona. Następuje w skoku co 5 metrów. Dla naszych klientów produkujemy hale o długości przekraczającej 30 metrów. 

Hale produkowane przez nas można przystosować do dowolnej strefy wiatrowej i śniegowej. Specjalne wzmocnienia powodują, że hala może wytrzymać obciążenie do 200kg/m2. Ściany naszych hal mogą zostać mieć okiennice, transparentne pasy o dowolnych wymiarach a dach także może być transparentny. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy wyjątkowy efekt i naturalne doświetlenie namiotu. 

Komplety piwne czy namioty tureckie to dodatkowe produkty uzupełniające naszą bogatą ofertę. Jeśli potrzebujesz halę namiotową, napisz do nas. Pomożemy przygotować projekt oraz wycenimy Twoją halę zupełnie za darmo.

Ciechanów - hale namiotowe używane - sprzedaż i wynajem

Ciechanów jest miastem leżącym w województwie mazowieckim, jest siedzibą powiatu ciechanowskiego. Położone nad rzeką Łydynią, w odległości około 100 km na północ od Warszawy. Ciechanów zalicza się do jednych z najstarszych miast na Mazowszu. Prawa miejskie Ciechanów uzyskał w 1400 roku. Dzięki dogodnym położeniu geograficznym miasta i rolniczym charakterze regionu, Ciechanów od dawna jest ważnym ośrodkiem przemysłu rolno-spożywczego, przetwórczego oraz maszynowego. W 1864 roku założony został Browar Ciechan. W roku 2008 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wpisało na polską Listę Produktów Tradycyjnych wyroby Browaru.

W Ciechanowie funkcjonuje kilka szkół wyższych oraz odbywa się wiele festiwali i innego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Różnorodność zabytków przyciąga turystów do miasta. Największe wrażenie robią na odwiedzających potężne mury gotyckiego zamku Książąt Mazowieckich.

Translate »