Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Gniezno. Sprzedaż i wynajem hal Gniezno

Hale namiotowe magazynowe i imprezowe Gniezno

Gniezno to miasto położone we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Leży na Nizinie Wielkopolskiej. Powstało na 7 wzgórzach wśród jezior. Jest szóstym co do wielkości miastem w województwie. Gniezno było pierwszą stolicą Polski i jest jednym z najstarszych miast w kraju. Jest często odwiedzanym miastem przez turystów z kraju i zagranicy. Gniezno to siedziba arcybiskupów gnieźnieńskich. Miasto zamieszkuje około 70 000 osób a powierzchnia miasta zajmuje 49 km2.

W Gnieźnie znajduje się około 50 dużych przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych. Małe przedsiębiorstwa zajmują także liczne grono. Największym zabytkiem w Gnieźnie jest Katedra Gnieźnieńska wraz ze Wzgórzem Lecha. W mieście znajdują się pomniki i monumenty pamięci. Upamiętniają one poległych w powstaniach i wojnach a także pierwszych władców Polski.

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych nowych i używanych - Gniezno i okolice

Gniezno zapisało się na kartach historii Polski. Dla naszej firmy okolice Gniezna i samo miasto są równie istotnie poprzez współpracę z przedsiębiorcami działającymi na tym terenie. Do Gniezna dostarczamy w większości hale magazynowe a także hale na eventy i różnego rodzaju zadaszenia na imprezy zarówno te prywatne jak i firmowe. Do hal eventowych dobierzemy praktyczne dodatki – konstrukcje sceniczne, drewniane podłogi czy ozdobne zasłonki na konstrukcję i wiele innych.

Hale magazynowe dostarczane na teren Gniezna to także hale z podwyższonymi ścianami bocznymi do wysokiego składowania. Do takiej hali proponujemy dodatki takie jak dodatkowe podsufitki czy bramy wjazdowe umożliwiające wjazd na teren hali tirom i wózkom widłowym. Hale magazynowe mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów a długość dopasowujemy do Państwa preferencji w panelach co 5 metrów. Jeśli chcesz uzyskać darmową wycenę, napisz na biuro@namplan.pl

Translate »