Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Wałbrzych. Wynajem i sprzedaż namiotów magazynowych

Pojemne hale w Wałbrzychu

Wałbrzych leży w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim w niedalekiej odległości od granic z Czechami i Niemcami. Aglomeracja jest siedzibą powiatu wałbrzyskiego. Zajmuje centralną część Sudetów Środkowych. W granicach miasta W mieście znajduje się aż 7 parków miejskich i 2 krajobrazowe. Wysoko rozwinięta w mieście jest turystyka a przyjezdnych przyciągają także tereny zielone, które stanowią ponad połowę miasta.

Oprócz turystyki w Wałbrzychu rozwija się także przemysł. Dużą rolę odgrywa przemysł budowlany, motoryzacyjny i odzieżowy. Oprócz tego, największy w Polsce ośrodek ceramiki szlacheckiej mieści się właśnie w Wałbrzychu. Ponadto, miejscowa strefa ekonomiczna jest chętnie wybierana i wysoko oceniania przez inwestorów. Wałbrzyską strefę ekonomiczną wybrały takie marki jak Electrolux czy Toyota. O wałbrzyską kulturę dbają liczne galerie, sztuki, muzea i teatry. Turyści z kolei lgną do różnorodnych zabytków Wałbrzycha, szczególnie na Zamek Książ, który jest trzecim w Polsce do do wielkości zamkiem.

Dostępne w Wałbrzychu hale na wynajem

Z szerokiego wachlarzu oferty Namplan – producenta hal namiotowych w Wałbrzychu (i innych, kluczowych regionach Polski) korzystają wiodący producenci. W strefie ekonomicznej Invest Park zlokalizowanych jest wiele firm, które organizują imprezy firmowe i wykorzystują hale bankietowe naszego producenta. Hale przystosowane na bankiety są uzupełniane odpowiednim podłożem. Może temu posłużyć wykładzina lub podłoga z drewna sosnowego. Do tego wszystkiego można zastosować system ogrzewania i klimatyzacji dzięki czemu hala będzie odpowiednia na każdą porę roku niezależnie od tego czy wydarzenie odbywa się w ciągu dnia czy nocy.

Liczne wystawy, wernisaże, zabawy i spektakle dla dzieci to nie jedyne atrakcje organizowane w Wałbrzychu. Dzięki firmie Namplan, mieszkańcy mogą korzystać z atrakcji sportowych niezależnie od pogody. Hale w Wałbrzychu to między innymi kryte lodowiska na wynajem, korty tenisowe czy ujeżdżalnie dla koni. Prowadzimy również wynajem hal na imprezy – sprawdzisz je w naszym portfolio. Najwyższa jakość i gwarancja bezpieczeństwa to cechy Namplan. Napisz do nas, przygotujemy darmowy projekt i wycenę.

Translate »