Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe magazynowe Brwinów

Hale namiotowe na wynajem - Brwinów

Brwinów dzięki swojemu położeniu jest atrakcyjny dla wielu przedsiębiorców z różnych branż. Naszym klientom oferujemy hale magazynowe. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem zarówno nowych, jak i używanych hal namiotowych. Na potrzeby wjazdu tirów i wózków widłowych hale wyposażamy w bramy wjazdowe. Ściany wykonane są z blachy lub płyty warstwowej. Hale magazynowe Namplan posiadają wzmocnione profile aluminiowe oraz wyposażone są w podsufitki.

Hale produkowane są pod wymaganie I strefy śniegowej, co daje gwarancję trwałości i bezpieczeństwa podczas użytkowania hali. Hale magazynowe mogą być szerokie na od 8 do 25 metrów a długość następuje w skoku co 5 metrów. Dzięki temu produkujemy hale o długości, która przekracza 30 metrów. W ofercie znajdziesz także hale imprezowe, hale bankietowe, hale pod lodowiska i ujeżdżalnie dla koni. Jeśli potrzebujesz hali namiotowej – napisz do nas.

Hale magazynowe na sprzedaż w Brwinowie

Brwinów jest miastem położonym w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, na obrębie równiny Łowicko-Błońskiej. Leży 25 km od stolicy i wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. Brwinów to miasto-satelita Warszawy. W roku 1927 Brwinów otrzymał status letniska, miejsca słynnych pikników warszawskiej śmietanki towarzyskiej. Prawa miejskie Brwinów otrzymał w 1950 roku. Brwinów to lokalny ośrodek usługowy, drobnego przemysłu m.in. meblarskiego.

W Brwinowie co roku odbywa się Festiwal Otwartych Ogrodów – wystawy, koncerty, warsztaty i wycieczki. Brwinów pod kątem architektury charakteryzuje się dużą ilością willi i pałaców.

Translate »