Proszę czekać

Proszę czekać

Chorzów

Hale produkcyjne do wynajęcia w Chorzowie

Chorzów jest jednym z większych miast na górnym śląsku wchodzącym w skład głównego okręgu przemysłu ciężkiego. Chorzów, obok Katowic, leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Dawniej znany jako Królewska Huta. Miasto Chorzów rozwijało się wraz z rozbudową gałęzi przemysłu. Teren ten silnie powiązany jest z hutnictwem, górnictwem, chemią i energetyką. Na skutek zmian gospodarczych huta oraz kopalnia węgla kamiennego nie mają już tak znaczącego wpływu na miasto. Wiele zakładów zostało sprywatyzowanych, część zamknięto. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii znacząco spadła emisja szkodliwych substancji do atmosfery.

Chorzów jest ważnym miastem z dużym zapleczem kulturalnym. Oprócz Teatru Rozrywki działającego w Chorzowie, na terenie miasta znajduje się jeden z największych parków miejskich w Europie – Park Śląski. Zajmuje obszar około 620 ha i nazywany jest Zielonymi Płucami Górnego Śląska. W parku znajdują się Stadion Śląski – zmodernizowany stadion, jeden z największych w Polsce, Planetarium – największe i najstarsze w kraju, trzeci co do wielkości ogród zoologiczny. Park Śląski to także najstarszy park rozrywki – Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. To jedno z ważniejszych miejsc wypoczynku w Górnym Śląsku oferujące koncerty i imprezy plenerowe. Całość uświetniają sezonowe punkty działające w halach namiotowych, wystawy. Park może pochwalić się szeroką gamą restauracji i kawiarni chętnie wybieranych przez mieszkańców województwa śląskiego. Chorzów mimo tego, że jest młodym miastem, może się pochwalić wieloma unikatowymi zabytkami. W granicach miasta mieści się wiele kamienic, starych ratuszy czy kościołów przyciągających uwagę swoją ciekawą architekturą.

Używane hale namiotowe na terenie Chorzowa

Nasza firma posiada szeroką ofertę sprzedaży i wynajmu używanych hal bankietowych w Chorzowie. Wszystko przez wzgląd na prężnie rozwijający się sektor organizacji imprez masowych. Na imprezy odbywające się w plenerze, czy wyposażenie ogródków restauracyjnych miasto Chorzów korzysta z usług firmy Namplan. Dla najbardziej wymagających klientów jak również na imprezy ślubne plenerowe firma Namplan oferuje hale namiotowe wyposażone w wystrój galowy, scenę czy parkiet do tańca. Klienci, chcący zorganizować event czy bankiet dla swojej firmy mogą powierzyć firmie Namplan kompleksowe wykonanie usługi wynajmu czy sprzedaży używanych hal namiotowych. Namplan, przygotowując halę do wynajęcia w Chorzowie, zadba o klienta organizując transport i budowę hali a także jeśli jest potrzeba to wyposaży halę w dodatkowe umeblowanie, oświetlenie czy nawet ogrzewanie.

Aby otrzymać najkorzystniejszą ofertę – wyślij zapytanie do firmy Namplan – producenta namiotów reklamowych. W krótkim czasie przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Oferujemy również części zamienne do hal namiotowych w przystępnych cenach.

Translate »