Proszę czekać

Proszę czekać

Bytom

Namioty eventowe i hale na wynajem w Bytomiu

Bytom to historyczne miasto, jedne z najstarszych na Górnym Śląsku. Miasto na prawach powiatu, w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Prawa miejskie Bytom uzyskał w 1254 roku.

Rozwój gospodarczy miasta nastąpił w XIV wieku. Był ściśle związany z rozbudową górnictwa i hutnictwa. W czasie burzliwych dziejów historycznych miasto przechodziło z rąk do rąk. Miastem władali Piastowie Śląscy, Królestwo Czech, Austriaków, Prusów. Następnie na skutek plebiscytu, Bytom został włączony do Niemiec. Wrócił do Polski po II wojnie światowej i stał się wtedy jednym z głównych ośrodków Kresowian. W obecnych czasach obok siebie żyją Polacy, Kresowianie, Ślązacy i ludność pochodzenia niemieckiego. XIX wieczne kamienice przypominają o historycznej wartości miasta, a ich różnorodność stawia Bytom w czołówce polskich miast ze względu na ich wartość historyczną.

Obecnie spośród siedmiu kopalń i dwóch hut żelaza w Bytomiu, czynne pozostają dwie kopalnie. Działa tu także koksownia, fabryka wełny mineralnej oraz Elektrociepłownia Miechowice. Tereny po zakładach górniczo-hutniczych zrekultywowano i oddano do użytku część Bytomskiego Parku Przemysłowego.

Gospodarka miasta opiera się w głównej mierze na handlu. Za kulturę odpowiada Opera Śląska a także Teatr Tańca i Ruchu Rozbark oraz wiele galerii. Miasto przyciąga studentów, którzy do wyboru mają siedem uczelni wyższych. Bytom jest atrakcyjny pod kątem inwestycyjnym z uwagi na położenie przy głównych drogowych szlakach komunikacyjnych oraz bliskiej odległości od Lotniska Katowice-Pyrzowice.

Hale na wynajem w Bytomiu

Namplan jest wiodąca firma produkcyjna hal magazynowych i namiotowych ma ustabilizowaną pozycję na rynku. Wielu odbiorców zaufało firmie, a hale na wynajem w Bytomiu, ze względu na bliskie sąsiedztwo Katowic, znajdują w tym mieście doskonałe zastosowanie. Gęstość zaludnienia, ciasna zabudowa oraz duża konkurencja wśród inwestorów sprawiają, że hale w Bytomiu stają się najlepszym rozwiązaniem.

Na te potrzeby odpowiada firma Namplan, wynajmując oraz sprzedając używane hale. Dzięki temu inwestorzy ponoszą niewielkie koszty i zyskują na czasie. Współpracując z firmą Namplan przedsiębiorcy mają możliwość dopasowania hali pod indywidualne potrzeby. Namplan wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zapewnia szybki i solidny serwis, który zajmuje się montażem hali.

Fachowe doradztwo oraz kompleksowy serwis zamówienia obejmuje także wynajem używanej hali namiotowej na imprezy masowe czy przyjęcia weselne. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę hal imprezowych czy magazynowych, napisz na biuro@namplan.pl a otrzymasz szczegółowe informacje na temat warunków współpracy.

Translate »