Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Wrocław. Namiotowe – na imprezy, przemysłowe

Używane hale na wynajem we Wrocławiu

Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego w południowo-zachodniej Polsce. Leży nad rzeką Odrą i jej czterema dopływami, dawniej nazywane Wenecją Północy. Wrocław jest jednym z najstarszych miast w kraju. O Wrocławiu mówi się, że to miasto 12 wysp i 112 mostów. Zarówno turyści jak i mieszkańcy spędzają wolny czas spacerując w pobliżu bulwarów nadrzecznych, które porastane są wielogatunkową roślinnością. 

Wrocław stanowi bardzo ważny ośrodek biznesowy, miasto jest atrakcyjne dla wielu przedsiębiorców, którzy cenią sobie Wrocław za bycie zrównoważony miastem i bardzo chętnie inwestują na tym terenie. Ze względu na położenie Wrocławia na skrzyżowaniu europejskich dróg oraz mocno rozwiniętej komunikacji kolejowej i lotniczej, w miasto jest częstym organizatorem konferencji oraz kongresów naukowych i biznesowych. 

Miasto przyciąga swoją atrakcyjnością także organizatorów wydarzeń sportowych. We Wrocławiu zostały rozegrane m.in. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w roku 2012 oraz Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej w 2014 roku. W 2016 miały tu również miejsce Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Sportowej. 

W 2016 roku stał się Europejską Stolicą Kultury. Jest ważnym ośrodkiem naukowym i kulturalnym. Zajmuje trzecie miejsce co do wielkości wśród ośrodków uniwersyteckich w Polsce. Co roku tłumy studentów wybierają spośród bogatej oferty szkolnictwa wyższego.

Hale namiotowe we Wrocławiu - zastosowanie

Na terenie Wrocławia i okolic sprzyja klimat przedsiębiorczości. Nie bez powodu w tym obrębie działa również Namplan – producent hal namiotowych i magazynowych. Hale na wynajem we Wrocławiu ulokowane są na obrzeżach miasta – tam, gdzie działają kluczowi producenci regionu. Dzięki możliwości stworzenia dowolnych wymiarów hali namiotowej klienci chętnie wybierają rozwiązania firmy Namplan. Do każdej hali można dobrać bramy przesuwne. Dzięki dołożeniu oświetlenia czy klimatyzacji, hale we Wrocławiu możemy zaadaptować niemal pod każdą branżę.

W stolicy województwa dolnośląskiego odbywa się wiele cyklicznych wydarzeń, w związku z tym dużą popularnością cieszą się hale eventowe. Charakterystycznymi cechami namiotów eventowych we Wrocławiu jest szybki montaż i solidna konstrukcja. Współpracując z firmą Namplan Twoje wydarzenia – festyny, jarmarki czy inscenizacje historyczne są organizowane na wysokim poziomie. Sprawdź również ofertę hal namiotowych w Trzebnicy i innych miastach województwa dolnośląskiego.

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiedni projekt i wycenę.

Translate »