Proszę czekać

Proszę czekać

Hale magazynowe i namiotowe Piaseczno. Wynajem i sprzedaż

Hale namiotowe Piaseczno - produkcja, wynajem, sprzedaż

Piaseczno to ważny ośrodek gospodarczy w województwie mazowieckim. Odbiorcami naszych hal namiotowych, głównie magazynowych są w szczególności lokalne, ale także ościenne biznesy. Dla nich produkujemy hale magazynowe wysokiego składu. Dzięki temu firmy mogą składować towary przez cały rok. Hale namiotowe są wykonane z blachy warstwowej i trapezowej. W ofercie znajdują się także akcesoria, które bez problemu utrzymują termikę w chłodniejszych miesiącach. 

Dla naszych klientów oprócz hal namiotowych magazynowych oferujemy hale na eventy oraz różnego rodzaju imprezy, z których skorzystać mogą przedsiębiorcy i osoby prywatne. Podczas koncertów sprawdzają się także hale bankietowe. Dla zespołów polecamy konstrukcje sceniczne. 

Potrzebujesz halę namiotową dla swojego biznesu? A może chcesz zorganizować imprezę plenerową? Napisz do nas, pomożemy wybrać dla Ciebie najlepszą halę.

Piaseczno i okolice - hale namiotowe nowe i używane

Piaseczno to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim, w odległości około 17 kilometrów na południe od centrum Warszawy, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. Lokalizacja Piaseczna korzystnie wpływa na szybki rozwój budownictwa oraz szybki przyrost mieszkańców. Wiele siedzib zagranicznych przedsiębiorstw lokalizuje się w Piasecznie (w roku 2010 miasto zostało uznane za najbardziej atrakcyjne dla biznesu wg magazynu Forbes).

W bliskiej odległości znajdują się drogi ekspresowe oraz lotnisko międzynarodowe im. F. Chopina. Obecnie w Piasecznie mieszka około 50 tysięcy osób. W ostatnich latach miasto jest stałym liderem w ogólnopolskich rankingach samorządowych w dziedzinie budżetu, wydatków inwestycyjnych oraz atrakcyjności prywatnego biznesu. Od roku 2005 gmina Piaseczno posiada Strategię Zrównoważonego Rozwoju, w której jednym z priorytetów jest realizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji centrum miasta.

Translate »