Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Jelenia Góra. Nowe i używane powierzchnie na wynajem

Wynajem hal namiotowych w Jeleniej Górze

Jelenia Góra to miasta położone w wojwództiwe dolnośląskim. Siedziba powiatu jeleniogórskiego i Zarządu Krajobrazowego Parku Narodowego. Prawa miejskie otrzymała przed rokiem 1281. Jelenia Góra jest stolicą Euroregionu Nysa. Miasto leży w kotlinie, nad rzeką Bóbr między Górami Kaczawskimi a Karkonoszami. 

Miasto ma charakter wypoczynkowo-turystyczny głównie z powodu swojego położenia. Miasto zdobi wiele zabytków architektonicznych. Szerokie zaplecze kulturowe miasta powoduje, że Jelenia Góra nazywana jest Kulturalną Stolicą Karkonoszy. W mieście możemy spędzić czas w jednym z teatrów, muzeów, galerii czy filharmonii. Jelenia Góra organizuje cyklicznie festiwale i wystawy artystyczne. Mocno rozwinięta turystyka ma wpływ na prężnie działającą bazę noclegową i gastronomię. W mieście odnajdziemy także hale treningowe, sportowe lotnisko, basen oraz korty tenisowe. Na relaks pozwolić sobie możemy w jednym z ośrodków odnowy biologicznej i SPA.

Wynajem hali w Jeleniej Górze - jak to działa?

Przepiękne otoczenie i turystyczny charakter Jeleniej Góry pozwala na organizację imprez okolicznościowych czy wesel w plenerze. Klienci chętnie wybierają na tego typu wydarzenia hale namiotowe z Jeleniej Góry, z ozdobnymi wykończeniami stelażu. W zależności od charakteru i przebiegu wydarzenia, hale bankietowe wyposażymy w drewnianą podłogę, która posłuży jako parkiet. Na Państwa życzenie ustawimy także podest sceniczny. Kompleksowe usługi firmy Namplan zawierają montaż i demontaż całej instalacji oraz własny transport hal. 

Budowa i wynajem hali w Jeleniej Górze to dla Ciebie najprostsze rozwiązanie. Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie wycenę i dostosujemy projekt do Twoich potrzeb. W ofercie marki znajdziesz hale termiczne oraz kompleksowy serwis hal namiotowych.

Translate »