Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Żory. Namioty magazynowe i eventowe – nowe i na wynajem

Wynajem i sprzedaż hal w Żorach

Żory to miasto na prawach powiatu, jedno z miast należących do Rybnickiego Okręgu Węglowego. Położone przy dwóch głównych trasach komunikacyjnych: Katowice-Wisła oraz węźle autostrady A1. Na Żory składa się 9 dzielnic i 6 osiedli gdzie zamieszkuje ponad 62 tysiące ludności. Żory mają charakter handlowy, logistyczny oraz usługowy. Dzięki doskonałej nitce komunikacyjnej, możesz zdecydować się na wynajem powierzchni magazynowych w Dąbrowie Górniczej i również tam składować część swojej produkcji.

Żory jako miasto historycznie na Górnym Śląsku, miało swoją burzliwą historię i przechodziło w ręce kolejnych panujących władców. Prusy, Czechosłowacja i NIemcy przypisywali sobie prawa do tych terenów. Po zakończeniu II wojny światowej, odbudowano i rozbudowano miasto. Nastąpiły również daleko posunięte inwestycje w rozwój przemysłu wydobywczego. na skutek tego, w latach 70 i 80 ubiegłego wieku zanotowano znaczny przyrost demograficzny. Pod koniec lat 90 XX wieku zrestrukturyzowano górnictwo a przez to na terenie miasta zwiększyło się bezrobocie. By temu przeciwdziałać, została utworzona podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Żorski Park Przemysłowy. 

Coroczne wydarzenie Święto Ognia oraz wybudowane Muzeum Ognia przypomina o licznych pożarach, które miały miejsce na tym terenie. Muzeum zostało docenione jako jeden z najciekawszych muzeów na świecie. Atrakcją dla turystów jest także Westernowe Miasteczko, klimatyczny park rozrywki utrzymany w klimacie Amerykańskim – Dzikiego Zachodu.

Wynajem hal w Żorach i okolicach

W mieście Żory, za sprawą dogodnej lokalizacji i prężnie rozwijającego się parku przemysłowego, podejmowane są coraz to nowe inwestycje produkcyjne. Na żorskich obszarach dostrzec można sporą ilość hal magazynowych. Firma Namplan, jako producent hal namiotowych w Żorach i w całej Polsce, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. 

Każdy inwestor ma możliwość skonfigurowania według własnych potrzeb halę, która składać będzie się z trwałej konstrukcji z aluminium lub blachy. Ściany zaś można dostosować z płyty trapezowej, warstwowej lub plandeki. Hale w Żorach wyposażamy w bramy wjazdowe, dzięki czemu łatwo możemy zaplanować rozładunek. To rozwiązania tańsze i o wiele szybsze w realizacji niż tradycyjnie murowane hale magazynowe. Z tego powodu te rozwiązania cieszą się dużą popularnością. 

Jeśli nie chcesz inwestować we własną halę, damy Ci możliwość wypożyczenia hali magazynowej na określony czas. Na specjalne okazje, festyny, imprezy firmowe czy miejskie imprezy plenerowe szczególnie polecamy hale namiotowe przygotowane po tego typu wydarzenia wyposażone w zależności od potrzeb odbiorcy.

Translate »