Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe Warszawa. Wynajem i sprzedaż hal

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Warszawie

Sprzedajemy i wynajmujemy nowe i używane hale namiotowe magazynowe, imprezowe, eventowe oraz bankietowe w Warszawie i okolicach. Każdego roku dla naszych klientów dostarczamy różnego rodzaju hale namiotowe. Wyróżnia nas szybki czas reakcji i realizacji danego zamówienia, ekspresowy i dokładny montaż. Krótki termin realizacji to zamówienia, w których się specjalizujemy. Nasze realizacje rozsiane są niemal w całej Polsce, zapoznaj się i zainspiruj nimi. W Warszawie dużym powodzeniem cieszą się hale namiotowe magazynowe, w których materiał może być wysoko składowany. 

Dzięki posiadanym akcesoriom, logistyka oraz składowanie towarów stają się bardzo proste. Dla ułatwienia rozładunków montujemy podwyższone drzwi przesuwne, które umożliwiają wjazd wózków widłowych i tirów. Aby zapobiegać skraplaniu się pary wodnej mocujemy specjalną podsufitkę wykonaną z paroprzepuszczalnego materiału.

Potrzebujesz hali magazynowej lub eventowej? Napisz do nas, dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Hale namiotowe, magazynowe i eventowe w Warszawie

Warszawa, o pełnej nazwie Miasto Stołeczne Warszawa to stolica i największe miasto w Polsce. Leży nad rzeką Wisłą w Kotlinie Warszawskiej, w centralno-wschodniej części Polski. Warszawa prawa miejskie uzyskała przed 1300 rokiem. Według danych ze stycznia 2019 roku, Warszawę zamieszkiwało 1 777 972 mieszkańców a łączna powierzchnia wraz z Wisłą liczy 517,24 km². Warszawa to ważny ośrodek naukowy, kulturalny, polityczny i gospodarczy. Miasto jest siedzibą parlamentu, Prezydenta RP, Narodowego Banku Polskiego oraz innych organizacji i urzędów państwowych.  

Warszawa jest jednym z największych ośrodków akademickich w kraju. W mieście odnajdziemy największe i najważniejsze uczelnie oraz kilkadziesiąt mniejszych szkół wyższych państwowych i prywatnych. Studenci stanowią w Warszawie około 15% ludności miasta.

Translate »