Proszę czekać

Proszę czekać

Hale Tychy – nowe i używane. Na wynajem i na sprzedaż

Nowe i używane hale na wynajem w Tychach

Tychy to miasto na prawach powiatu, położone w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Tychy są jednym z najmłodszych miast w województwie śląskim, prawa miejskie otrzymały w 1951 roku. Tychy są dobrze położonym miastem przy międzynarodowej trasie, która łączy Warszawę i Wiedeń. W latach 50 nastąpiła intensywna rozbudowa miasta. Wybudowano wiele osiedli mieszkaniowych, a Tychy miały pełnić funkcję miasta-sypialni. Obecnie w Tychach wydzielonych jest 17 dzielnic, a miasto liczy niespełna 130 tysięcy mieszkańców. Dzięki bliskiej odległości od centralnego, polskiego miasta – Krakowa, hale do wynajęcia w małopolsce gromadzą często produkty wytwarzane w tym śląskim mieście.

W Tychach działają zakłady motoryzacyjne koncernu Fiat oraz General Motors.Oprócz małych i średnich przedsiębiorstw, na terenie miasta mieści się Śląska Giełda Kwiatowa. Kompani Piwowarskiej S.A. W części browaru zostało otwarte muzeum browarnicze. W Tychach działa ponad 50 klubów sportowych, a miasto słynie z hokeja na lodzie. W tej dziedzinie tyscy sportowcy odnosili wiele sukcesów. Za ośrodek rekreacyjny, który mieszkańcy chętnie odwiedzają uważa się akwen Paprocany. Chętnie korzysta się również z nowo wybudowanego aquaparku, w którym można skorzystać m.in. z łaźni piwnych.

Hale magazynowe w Tychach i okolicach

W Tychach działa wiele firm handlowych i usługowych. W dużej mierze to właśnie właściciele tych firm korzystają z oferty Namplan. Dla nich skierowana jest indywidualnie dostosowywana oferta sprzedaży i wynajmu używanych hal magazynowych. Hala na wynajem w Tychach może posiadać różny rozmiar i być wyposażona w okna, drzwi czy bramy pozwalające na swobodny rozładunek tirów. Ściany wykonywane są z płyty warstwowej lub blachy. warstwowej.

Na potrzebę wydarzeń organizowanych w plenerze firma Namplan ma do zaoferowania hale namiotowe imprezowe, wyposażone w meble, scenę czy parkiet. Hale z Tych na imprezy – przyjęcia okolicznościowe, bankiety, śluby, posiadają wystrój bankietowy, w co wchodzą m.in. podwieszane sufity, żyrandole czy eleganckie okrągłe stoły.

Aby wybrać idealną halę namiotową do Tych, wyślij zapytanie ofertowe i uzyskaj więcej szczegółów. Nasi specjaliści w krótkim czasie odpowiedzą na pytania i przygotują ofertę na halę magazynową czy imprezową w zależności od potrzeb, specjalnie dostosowaną do klienta. Jeśli działasz na terenie całego kraju, posiadamy również hale w województwie mazowieckim i hale w wielkopolsce.

Translate »