Proszę czekać

Proszę czekać

Hale namiotowe magazynowe Głogów. Wynajem i sprzedaż hal

Hale namiotowe magazynowe i imprezowe Głogów

Firma Namplan dostarcza do Głogowa i okolic hale namiotowe magazynowe. Dla Państwa oferujemy sprzedaż bądź wynajem hal namiotowych nowych jak i używanych. Na każdym terenie możemy postawić halę dzięki ustaleniu indywidualnych wymiarów. Hale mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Z kolei długość projektujemy w odcinkach 5-metrowych co powoduje, że długość hal magazynowych jest nieograniczona. Tiry i wózki widłowe mogą swobodnie przemieszczać się poprzez różne typy bram wjazdowych. Hale magazynowe posiadają różne rodzaje ścian bocznych. Może to być dla przykładu bardzo wytrzymała blacha trapezowa, płyta warstwowa. Dla wymagających klientów proponujemy płyty o grubości od 40 do 100 milimetrów. W ofercie są także boki hal z plandeki posiadające odpowiednie atesty. 

Nasze produkty charakteryzują się najwyższym standardem bezpieczeństwa i jakości. Twój biznes potrzebuje hali magazynowej? Napisz od nas. Odpowiemy na Twoje pytania.

Głogów i okolice. Sprzedaż i wynajem hal namiotowych magazynowych

Głogów położony jest w województwie dolnośląskim, nad rzeką Odrą. Jest siedzibą powiatu głogowskiego i gminy miejskiej Głogów. Pod względem wielkości Głogów zajmuje szóste miejsce w województwie. Uważane jest za jedno z najstarszych miejscowości w Polsce. 

W Głogowie istotną rolę odgrywa przemysł natomiast głównym sektorem gospodarki jest hutnictwo miedzi. Mieszkańcy Głogowa w większości znajdują pracę właśnie w tym sektorze, ale także w budownictwie, usługach, handlu czy ochronie zdrowia. Dla inwestorów, którzy chcą rozpocząć działalność w Głogowie, władze miasta oferują korzyści takie jak ulgi i zwolnienia z podatków lokalnych. Chcą tym sposobem zapewnić, jak najlepsze warunki do zwiększenia aktywności gospodarczej. W Głogowie od 2008 roku działa Podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i naukowym. W Głogowia działa jedyne w zachodniej Polsce szkolne obserwatorium astronomiczne. W momencie powstania kościoła pw. Św. Mikołaja w XIII wieku – patronem miasta stał się właśnie Św. Mikołaj.

Translate »