Proszę czekać

Proszę czekać

Zabrze

Używane hale przemysłowe na wynajem w Zabrzu

Zabrze jest miastem położonym na Górnym Śląsku i zaliczane jest do ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Jest jednym z bardziej zaludnionych miast na Śląsku. Zabrze uzyskało prawa miejskie w 1922 roku. Miasto obecnie dzieli się na 18 dzielnic, które stanowią jednostki pomocnicze miasta. O bogatej historii miasta nie dają zapomnieć zabytki – obiekty poprzemysłowe czy sakralne. 

Rozwój gospodarczy miał swój początek w XVIII wieku wraz z inwestycjami w przemysł wydobywczy, hutniczy. Powstały kopalnie Królowa Luiza oraz Amalia (zlikwidowana na rzez Concordii). Do odwadniania kopalń z rejonu oraz spływu węgla uruchomiono podziemny szlak wodny. W drugiej połowie XIX wieku powstały kolejne inwestycje przemysłowe. Wtedy to zaczęła działać huta Redena, fabryka szkła, lin stalowych oraz zaczęto wydobycie w kolejnych nowopowstałych kopalniach: Hedwigswunsch oraz Ludwigsglück – późniejszy Ludwik. Obok nowych kopalni powstawały także walcownie i kuźnie. Pod koniec XIX wieku, w mieście uruchomiono elektrownię, koksownię i stalownię. Kilkanaście lat później otwarto kolejną kopalnię – obecnie KWK Makoszowy. 

Industrialny charakter miasta wabi rzesze turystów do zwiedzenia zabytkowych kopalni i sztolni. Zabrze zasłynęło na świecie za sprawą Zbigniewa Religi, który to w 1985 roku dokonał pierwszego w Polsce przeszczepu serca w zabrzańskiej Klinice Kardiochirurgii. Turyści zwiedzający zabytkową kopalnię Guido czy sztolnię “Królowa Luiza” chętnie biorą udział w spektaklach i koncertach w Domu Muzyki i Tańca oraz w Filharmonii zabrzańskiej.

Hale namiotowe magazynowe i imprezowe w Zabrzu i okolicach

Namplan, producent hal namiotowych i magazynowych świetnie odnajduje się w zabytkowej przestrzeni śląskiego miasta. Hale namiotowe w Zabrzu przeznaczone pod usługę magazynowania oraz namioty imprezowe służące jako zadanie na eventy firmowe, prywatne mniejsze oraz duże, masowe wydarzenia. Namplan produkuje, sprzedaje oraz montuje hale na wynajem w Zabrzu, które są świetną alternatywą dla tradycyjnie murowanych hal magazynowych. Firmę Namplan cechuje indywidualne podejście do klienta oraz szybkość realizacji zamówień co przekłada się na zadowolenie odbiorców. 

Hale magazynowe oferowane przez producenta Namplan są lekkie a zarazem odporne na warunki atmosferyczne. Firma zapewnia sprawny montaż stabilnych konstrukcji dzięki temu inwestor oszczędza czas. A czas to pieniądz. 

W celu sprawdzenia oferty zakupu hali magazynowej lub możliwości wynajmu hali namiotowej używanej wystarczy kontakt mailowy na adres biuro@namplan.pl. W szybkim czasie nasi przedstawiciele udzielą szczegółowych informacji dotyczących warunków zakupu bądź wynajmu hali namiotowej.

Translate »